Tydzień Biblijny – 2026/04/19

W okresie wielkanocnym w III niedzielę Wielkanocną rozpoczął się w Kościele w Polsce Tydzień Biblijny (19.04.26 r.). W tym roku w naszej Parafii zostało wprowadzone – na prośbę parafian – czytanie Nowego Testamentu przed Mszą świętą. Od poniedziałku do soboty były czytane listy świętego Pawła Apostoła.