W trzecią niedzielę Adwentu rozpoczęły się w naszej Parafii rekolekcje adwentowe. Prowadził je ks. Marek Żmudziński – wykładowca teologii fundamentalnej na wydziale Teologii Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego. Rekolekcje zakończyły się we wtorek.
W trzecią niedzielę Adwentu rozpoczęły się w naszej Parafii rekolekcje adwentowe. Prowadził je ks. Marek Żmudziński – wykładowca teologii fundamentalnej na wydziale Teologii Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego. Rekolekcje zakończyły się we wtorek.