Wizytacja kanoniczna – 2017/06/25

W pierwszy dzień wakacji 25 czerwca 2017 roku odbyła się wizytacja kanoniczna naszej Parafii. Ksiądz Arcybiskup Józef Górzyński Metropolita Warmiński, rozpoczął wizytację na Mszy świętej o godz. 8.00: przywitanie, złożenia sprawozdania przez proboszcza. Na wszystkich Mszach świętych wygłosił słowa Boże; po Mszy świętej o godz. 10.00, spotkał się z przedstawicielami Wspólnoty Żywego Różańca, Odnowy w Duchu Świętym oraz przedstawicielami osób, które uczestniczą w czwartkowych spotkaniach. O godz. 15.00 na plebani odbyło się spotkanie z Radą Parafialną. Ksiądz Arcybiskup odwiedził także nasz parafialny cmentarz. Na Mszy świętej o godz. 18.00 – kończącej wizytację – został udzielny sakrament bierzmowania. Wizytację zakończyła wspólna kolacja z księżmi proboszczami, dekanatu Olsztyn II – Zatorze.